... książki zmieniające życie

Księgarnia ...książki zmieniające życie  powstała z misją wspierania i inspirowania osób poszukujących zmiany w życiu.  Naszym celem jest uczynić, za pośrednictwem książek, by każda osoba odnalazła w sobie drogę do zmiany prowadzącą do spokoju i harmonii w ciele, duszy i umyśle.

Poniżej prezentujemy wpisy naszych Odbiorców -  podzielili się oni z nami refleksjami  na temat książek, które odmieniły ich życie. 

Zaufaj ciału - Książkę , którą kupiłem dosłownie połknąłem w kilka godzin i od razu przeszedłem do ćwiczeń.  Bardzo inspirujące i potrzebne . Polecam , bardzo dobra pozycja do pracy z ciałem.         

Gość, Łódź

Kochać z otwartym oczami Silvii Salinas - książka, która uratowała mój związek. Dzięki niej spojrzałam na siebie i swoje zachowania, które jak się okazały były przyczyną konfliktów a nie zachowania partnera, tak jak sądziłam wcześniej. Książka faktycznie otwiera oczy, dzieki niej nie oczekuję niemożliwego a delektuję się tym co jest i doceniam to bardziej niż wcześniej. Teraz w moim, naszym związku zapanowała harmonia i faktycznie jesteśmy partnerami - ze zgrzytami, kłótniami, ale zawsze razem. Dziękuję.         

Dominika, Sosnowiec

Przebudzenie autorstwa Anthony’ego de Mello to jedna z książek, która zmieniła moje życie. Czytając ją, odbyłam samodzielną podróż w głąb swoich lęków i słabości odkrywając ich źródło. Książka zmobilizowała mnie do porzucenia dotychczasowych przekonań, które rządziły moim życiem i otworzyła drzwi do nowego postrzegania świata.  Po lekturze książki odkryłam, że  tkwiłam „w uśpieniu” blokując samą siebie przed osiągnięciem szczęścia. Moje przekonania, wątpliwości, lęki i brak wiary były  „doskonałe” w zniekształcaniu mojej rzeczywistości. Ta książka dała mi klucz do poznania prawdy o sobie i zrozumiałam, że tylko ode mnie, czy jestem  gotowa otworzyć kolejne drzwi i przebudzić się do życia…
Polecam każdemu, kto szuka swojej drogi.         

Katarzyna, Koszalin

Potęga teraźniejszości  (Eckhart Tolle) stała się moim życiowym drogowskazem. Prze wiele lat szukałam odpowiedzi na pytanie: jak mogę uwolnić się od przeżyć z przeszłości?  Dzięki temu, że książka napisana jest  przejrzystym językiem, ułatwiło mi to wkroczenie na ścieżkę wiodącą do poznania samej siebie. Zrozumiałam, że wszystko co się dzieje jest tylko „tu i teraz” i zakorzenianie się w przeszłości nie pozwala mi zrobić kroku na przód – w życie. Nauczyłam się akceptacji tego, co było, dzięki temu pomogło mi to w uwolnieniu negatywnych przeżyć. Dzięki tej pozycji zyskałam większy entuzjazm i wiarę we własne możliwości. Z większym zrozumieniem podchodzę do życia i otaczających mnie ludzi. To naprawdę wartościowa książka, która ułatwia start w drodze do pokonywania trudności.         

Magda, Warszawa

Książka Davida Berceliego Zaufaj ciału stała się moim panaceum na pokonanie przewlekłego stresu. Prze wiele lat pracowałem jako policjant i dorobiłem się pełnego napięć pancerza, przez co całkowicie straciłem kontakt ze swoim ciałem. Czytając książkę znalazłem w niej odpowiedź, jak mogę sobie pomóc rozluźnić się i uwolnić od gromadzonych przez długi czas emocji. Ćwiczenia TRE to doskonały środek zaradczy w  stresujących sytuacjach, a także metoda, która uwalnia nawet najgłębiej zakorzenione napięcia. Polecam.         

Adam, Poznań

Bioenergetyka Alexandra Lowena stała się moją książka wyznaczającą nowa drogą rozwoju osobistego i zawodowego. Tutaj odkryłam wiele tajemnic , jakie dla mnie kryło moje ciało i zrozumiałam istotę problemów z jakimi borykałam się w życiu. Ta książka obudziła mnie ze snu dawnej rzeczywistości i sprawiła , że jestem innym człowiekiem.  Śledząc kartki tej książki odkrywałam  mądrość ciała. Ta książka zainspirowała mnie tak bardzo , że postanowiłam pracować z ciałem pomagając innym. Ta książka była początkiem mojej drogi terapeutycznej i pracy nad sobą. Była początkiem wewnętrznej przemiany i odkrycia kim jestem. Ta książka   zainspirowała mnie do rozwoju Bioenergetyki w Polsce by podzielić się z innymi zachwytem nad ciałem.         

Joanna,  Koszalin

Zaufaj ciału, to książka , która zmieniła moje życie. Gdy poznałam TRE poczułam jak moje  ciało bardzo tego potrzebowało. Intuicyjnie zawsze czułam, że w ciele są możliwości samonaprawy. Drżenia wywoływane prze ćwiczenia podróżowały po mojej napiętej miednicy , której nie czułam w przyjemności a odczuwałam raczej poprzez ból w lędźwiach. Teraz czuję  jak moja miednica pulsuje i sprawia mi przyjemność. Bardzo poprawiło się moje życie seksualne. Zaprosiłam do tych ćwiczeń męża i jest nam razem ze sobą cudownie. Tak,  ta książka zmieniła moje życie seksualne i pogłębiła intymność w naszej relacji.          

Marta, Płock


Design promodesign

Copyright © 2015 ...książki zmieniające życie - wszystkie prawa zastrzeżone