O NAS

Księgarnia…książki zmieniające życie powstała z idei odkrywania swojego naturalnego potencjału, a także drogi wiodącej nas przez całe nasze życie. 

Wybieramy książki z myślą o naszych czytelnikach pragnących poszerzyć  swoją świadomość oraz poszukujących odpowiedzi na stawiane przez nich pytania.

Nasza księgarnia wychodzi naprzeciw każdemu, kto poszukuje książki,  mogącej wpłynąć na zmianę jakości życia oraz postrzegania siebie i świata. Prezentujemy książki rozwoju osobistego jak i wartościowe książki powieści psychologicznych doskonałych na prezent dla innych.

W naszej księgarni odnajdziesz m.in. książki autorstwa Alexandra Lowena o ciele
i duszy, bo ”trwała, głęboka i autentyczna przemiana możliwa jest tylko wtedy, gdy równolegle dotykamy strefy ciała oraz umysłu”; Louise J. Kaplan – o mądrym macierzyństwie i dziecku, które uczy się być, czy Davida Bercelego o niezwykłej metodzie pracy z ciałem rozluźniającej napięcia w ciele poprzez ćwiczenia TRE.

Dobre samopoczucie fizyczne i  psychiczne, dbałość o zdrowie i ciało oraz świadomość, że ciało, umysł i dusza są ze sobą połączone, to myśl przewodnia, którą jako Księgarnia chcemy  rozwijać.

 Zapraszamy Ciebie do naszej księgarni, odnajdź tę właściwą dla Ciebie książkę od której zaczniesz pracę ze sobą i swoim ciałem, tę wyjątkową, która stanie się początkiem drogi do zmiany.

Księgarnia …książki zmieniające życie mieści się w Koszalinie przy ul. H. Modrzejewskiej 52.

 


Design promodesign

Copyright © 2015 ...książki zmieniające życie - wszystkie prawa zastrzeżone